Masáž lávovými kameny

Přezdívá se jí královna masáží. Speciální hmaty kombinované s magickou sílou nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl, zbavují napětí a blažený, až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování.

​O blahodárném působení horkých kamenů na lidský organismus věděly už starodávné kultury před tisíci lety, které ji využívaly k celkové regeneraci sil a dosažení duševní vyrovnanosti. Masáž lávovými kameny není jen o příjemné relaxaci. Kromě celkového ozdravení má navíc i terapeutický účinek.

Životní rytmus příznačný pro dnešní uspěchanou dobu dává tělu pořádně zabrat. Jsme permanentně vystaveni stresu, pracovnímu přetížení, žijeme neustále v napětí. K tomu máme málo pohybu, a když k tomu přičteme nezdravé životní prostředí, není divu, že tělo se často ocitá na pokraji sil. Masáž je skvělým způsobem, jak na chvíli vypnout, zvolnit a dopřát si zdravé potěšení, které vzpruží tělesnou schránku a zároveň pozvedne mysl.

Teplo uvolní svaly i duši

Technika pokládání speciálních nahřátých kamenů na tělo je velmi stará. Dochované prameny potvrzují její použití u starověkých kultur v Číně, Mezopotámii, Indii, ale i v Evropě u antických národů či v Americe u starých Mayů. K tomuto účelu se používaly kameny uhlazené vodou v řece nebo sbírané z mořského dna, které se následně přikládaly nahřáté na tělo, aby odstranily bolesti, uvolnily ztuhlé svaly a zbavily křečí.

Vytvořte si webové stránky zdarma!